یکشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱۲

در کمیته مالیو خسارات مرکز هماهنگی امور اجرایی شهر؛

حفاری‌های پروژه خط لوله 800 آبفا بررسی شد

حفاری های پروژه شبکه انتقال خط لوله (800) شرکت آبفای قزوین به منظور اطلاع دقیق جزئیات حفاری، از سوی مرکز هماهنگی امور اجرایی شهر بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی هماهنگی امور اجرایی شهر؛ حفاری های پروژه شبکه انتقال خط لوله (800) شرکت آبفای قزوین به منظور اطلاع دقیق جزئیات حفاری، از سوی مرکز هماهنگی امور اجرایی شهر در سالن جلسات شورای اسلامی شهر قزوین بررسی شد.

لیلا السادات مومنی، دبیر کمیته مالی و خسارات مرکز هماهنگی مور اجرایی شهر در این خصوص اظهار کرد: بررسی پروژه شبکه انتقال خط لوله (800) شرکت آبفای قزوین به منظور اجرای دقیق جزئیات حفاری تا خاتمه پروژه در کمترین زمان و با لحاظ کردن رفاه حال شهروندان به منظور تردد آسان آنان ضروری است و در دستور کار شهرداری قزوین قرار دارد.

او افزود: مقرر شده است کمیته ای برای ارزیابی نحوه محاسبه نوار حفاری و شیوه اجرای آن در سطح شهر تشکیل شود تا زمینه همکاری بیشتر در مجموعه شهرداری با دستگاه ها فراهم آید.

مومنی گفت: همچنین با توجه به تردد روزانه شهروندان به بازار سنتی، مسائل مربوط به ایمنی و ضرورت افزایش شیرهای هیدرانت در مسیر بازار مقرر شده است تا مجوز حفاری توسط شهرداری منطقه یک صادر شود.

پایان پیام

تصاویر مرتبط