دوشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱۳

به منظور انتقال و تبادل تجربیات صورت گرفت؛

بازدید مدیران شهری قزوین از پروژه‌های منطقه آزاد تجاری در انزلی

تعدادی از اعضای شورای شهر و مدیران شهری قزوین از پروژه‌های منطقه آزاد تجاری کاسپین در انزلی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری قزوین؛ علی فرمانی، ولی چگینی و مهدی مهدیخانی از اعضای شورای اسلامی شهر قزوین به همراه علیرضا شمسینی رئیس سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری قزوین و میراشه مدیر منطقه نمونه گردشگری باراجین از برخی پروژه‌های شاخص منطقه آزاد تجاری کاسپین در انزلی بازدید کردند.

شمسینی در این بازدید با تاکید بر اینکه این سازمان حمایت و تمایل کامل خود را در جذب مشارکت و سرمایه گذاران بخش خصوصی اعلام کرده است، گفت:  پروژه‌هایی نظیر ساخت آکواریوم نمونه‌ای از طرح‌های بزرگ برای سرمایه‌گذاری در شهر قزوین است.

او تصریح کرد: اگر بتوانیم گردشگر را در شهر نگه داریم اقتصاد شهر متحول می شود و منفعت این تحول به شهروندان قزوینی خواهد رسید.

شمسینی با بیان اینکه جای خالی نقاط گردشگری مدرن و جدید در این شهر به خوبی احساس می شود، افزود: به همین منظور لازم است با نیم نگاهی به کشورهای پیشرو در این صنعت و به‌کارگیری امکانات مدرن در دل جاذبه های تاریخی و طبیعی استان از یک سو و ایجاد جاذبه های انسان‌ساخت مدرن از سوی دیگر به توسعه پایدار صنعت گردشگری و کسب درآمد پرداخته شود.

پایان پیام

تصاویر مرتبط