سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۴/۲۱

در دیدار مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس با سرپرست سازمان زیباسازی مطرح شد؛

نگاه ویژه سازمان زیباسازی به موضوعات ایثار و شهادت

در دیدار مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان با سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قزوین بر نگاه ویژه این سازمان به حوزه ایثار و شهادت تاکید و از آن قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری قزوین؛ سرهنگ امیری مقدم مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان با علیرضا منجم سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قزوین دیدار وگفت وگو کرد.

منجم در این دیدار با اشاره به اقدامات این سازمان در محوطه تپه نورالشهدا اظهار کرد: فرهنگ ایثار و شهادت در دین، جامعه، فرهنگ و ادبیات ما از جایگاه، درجه و معنای والایی برخوردار است.

او عملکرد اداره کل حفظ و آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در این خصوص را ستودنی خواند و افزود: این سازمان در چارچوب وظایف مربوطه از هیچگونه اقدامی در راستای پیشبرد اهداف و فرهنگ ایثار و قدرشناسی از شهدای والامقام نظام مقدس جمهوری اسلامی دریغ نخواهند کرد.

این مسئول تصریح کرد: نصب تصاویر شهدای شاخص در تپه نورالشهدا از جمله اقداماتی بود که به درخواست شهروندان در هفته گذشته انجام شد.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قزوین در ادامه در خصوص سایر اقدامات و عملکرد این سازمان توضیحاتی ارائه کرد.

سرهنگ امیری مقدم مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان قزوین هم در این دیدار ضمن قدردانی از عملکرد سازمان زیباسازی برای فضاسازی سطح شهر در مناسبت‌های ملی و مذهبی به خصوص نصب تصاویر شهدای شاخص و شهدای فرمانده استان و اجرای نقاشی های دیواری شهدا گفت: سازمان زیباسازی یکی از سازمانهای پیشرو در بحث ارزش نهادن به مقام شامخ شهدا محسوب می شود و نگاه ویژه سازمان به موضوعات شهدا قابل تقدیر است.

پایان پیام

تصاویر مرتبط