شنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۳

اجرای عملیات جدول‌گذاری برای بهبود وضعیت جمع‌آوری آب‌های سطحی

اصغر بهنام زاده، مدیر منطقه یک شهرداری قزوین گفت: منطقه یک برای جلوگیری از مشکلات آب گرفتگی معابر در فصل نزولات آسمانی و جاری شدن رواناب در خیابان‌ها، اقدامات موثری انجام داده است.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در این راستا، از تداوم عملیات جدول‌گذاری در برخی معابر منطقه به منظور بهسازی معابر، بازسازی و اصلاح جداول فرسوده و همچنین بهبود وضعیت جمع‌آوری و مهار آب‌های سطحی خبر داد.

او با اشاره به اجرای عملیات جدول‌گذاری در نواحی متصل و منفصل شهری، افزود: عملیات یاد شده با هدف ترمیم و ساماندهی وضعیت جداول و در راستای ساماندهی آب‌های سطحی توسط معاونت عمرانی منطقه انجام شد.

مدیر منطقه یک  شهرداری قزوین با اشاره به اتمام عملیات جدول‌گذاری رفیوژ وسط معابر اصلی و فرعی، تصریح کرد: عملیات یاد شده با هدف زیباسازی فضا‌های شهری، مناسب سازی پیاده‌رو‌ها و جلب رضایت شهروندان انجام شد.

این مقام مسئول با انتقاد از عدم رعایت نظافت از سوی برخی شهروندان و کسبه که به سبب تخلیه پسماند و زباله در معابر و کانال‌های آب سبب بروز مشکلات عدیده‌ای می‌شوند، تصریح کرد: از شهروندان و کسبه درخواست می‌شود برای جلوگیری از بروز آبگرفتگی خیابان‌ها و بوی نامطبوع جوی‌ها، از ریختن زباله در معابر، به ویژه کانال‌های آب خودداری کرده و شهرداری را در نظافت، آبادانی و زیباسازی شهر یاری کنند.

تصاویر مرتبط