سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۵/۲۲

کاظمی؛

ایستگاه دوچرخه در بوستان بانوان نرگس راه اندازی می شود

سید مهدی کاظمی، معاون خدمات شهری شهرداری قزوین، گفت: هماهنگی های لازم جهت راه اندازی ایستگاه دوچرخه بوستان بانوان نرگس انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین؛ کاظمی گفت: پیرو پیگیری های اعضای کمیته بانوان شورای اسلامی شهر و در راستای آموزش عمومی فرهنگ استفاده از دوچرخه و همچنین ارتقا سطح خدمات رسانی به بانوان، ایستگاه دوچرخه بوستان بانوان با مشارکت معاونت خدمات شهری، معاونت حمل و نقل و ترافیک، سازمان پارک ها و فضای سبز و سازمان ترافیک به زودی راه اندازی خواهد شد.

وی افزود: اجرای این پروژه با موانع و مشکلاتی همراه بود که با تشکیل کارگروهی به محوریت معاونت خدمات شهری رفع شد.

معاون خدمات شهری تصریح کرد: در این کارگروه وظایف هر یک از حوزه ها معین و مقرر شد  با قید فوریت نسبت به اجرایی نمودن آن اقدامات لازم انجام شود.

کاظمی بیان کرد: آماده سازی مسیر دوچرخه و پیش بینی تمهیدات ایمنی لازم، جانمایی، احداث و تجهیز محل نگهداری موقت دوچرخه، جذب پیمانکار ارایه دهنده خدمات، تهیه تجهیزات و امکانات مورد نیاز، بررسی موضوعات و دغدغه های حقوقی و نحوه تعامل و همکاری بین حوزه ها در اجرای پروژه از مهمترین موضوعات مطرح در این پروژه است.

وی گفت: با توجه به آمادگی و استقبال اعضای کارگروه انتظار می رود، این طرح در پانزده روز آینده به بهره برداری برسد.

کاظمی در پایان خاطرنشان کرد: از مهمترین عوامل افزایش کیفی و کمی اینگونه خدمات، همکاری شهروندان با شهرداری در جهت حفظ و نگهداری از اموال می باشد که مطمئنا با توجه با درخواست های مکرر مردمی این امر محقق خواهد شد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط