چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۰۶

جهانگیری خبر داد

تکمیل و بهره برداری از پروژه ایمن سازی و آرام سازی تقاطع ملاصدرا- صنایع دستی

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: با توجه به بررسی های صورت گرفته و ضرورتی که احساس می شد، پروژه ایمن سازی و آرام سازی جریان ترافیک تقاطع صنایع دستی- ملاصدرا در دستورکار سازمان قرار گرفته و اجرا شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: یکی از معضلات ترافیکی که در تقاطع ملاصدرا- صنایع دستی شناسایی شد، تداخلات و گره های ترافیکی در این تقاطع بود که مانع دسترسی آسان شهروندان در این محور می شد.
وی عنوان کرد: همچنین تردد عابران پیاده در این تقاطع از ضریب ایمنی بالایی برخوردار نبود بنابراین پروژه ایمن سازی و آرام سازی برای تقاطع مذکور طراحی شد.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین با اعلام این خبر که در حال حاضر ایمن سازی و آرام سازی تقاطع ملاصدرا- صنایع دستی تکمیل شده و به بهره بردری رسیده است، تصریح کرد: با آرام سازی جریان ترافیک در تقاطع صنایع دستی- ملاصدرا تداخلات و گره های ترافیکی در این محور برطرف شده و شاهد روان سازی جریان ترافیک در تقاطع مذکور هستیم.
جهانگیری خاطرنشان کرد: همچنین با ایمن سازی جریان ترافیک در این تقاطع ضریب ایمنی تردد عابران پیاده به میزان چشمگیری افزایش یافته و احتمال تصادف عابرپیاده با خودرو در این محور کاهش پیدا کرده است.
وی یادآور شد: این پروژه شامل اقداماتی از قبیل نصب و رنگ آمیزی سرعتگیر و علایم ترافیکی مانند تابلو و چشم گربه ای بود.
پایان پیام/

تصاویر مرتبط