دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۱

بیش از ۳۰۰ مترمربع از معابر ناحیه اندیشه لکه گیری و ترمیم ترانشه شدند

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین گفت: بهمن ماه امسال بیش از ۳۰۰ مترمربع لکه گیری و ترمیم ترانشه در معابر ناحیه اندیشه انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه قزوین، محمدابراهیم عصارزاده ضمن تشریح عملکرد ناحیه اندیشه طی بهمن ماه سال جاری اظهار کرد: براساس آمارها در این مدت ۲۷۰ مترمربع لکه گیری و روکش آسفالت در معابر اصلی و فرعی ناحیه اندیشه انجام شده است.

وی بیان کرد: ۳۵ مترمربع ترمیم ترانشه از دیگر اقدامات انجام شده طی بهمن ماه امسال در ناحیه اندیشه به شمار می‌رود.

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین با اشاره به اجرای طرح تعریض پل ورودی نجف‌آباد واقع در ناحیه اندیشه، گفت: ۱۲ مترطول گاردریل پل نجف آباد با هدف تسهیل در تردد و ایمن‌سازی پل نصب شد.

عصارزاده عنوان کرد: در مدت مذکور ۵۵ مترطول جدول‌گذاری در ناحیه اندیشه صورت گرفته است که در جلوگیری از آبگرفتگی معابر و هدایت آب‌های سطحی موثر است.

وی از شناسایی و پیگیری ۲۰ مورد از مشکلات ناحیه اندیشه که مربوط به سایر سازمان‌ها بوده، خبر داد که در راستای توسعه شهری و تحقق اهداف شهرداری نقش بسزایی دارد.

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین عنوان کرد: مراجعات مردمی به شهرداری ناحیه اندیشه به صورت تلفتی، حضوری و مکاتبه‌ای به ثبت رسیده که رعایت دستور‌العمل‌های بهداشتی در مراجعات حضوری از اولویت‌های شهرداری است.

انتهای پیام/

تصاویر مرتبط