دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۱

بهرامی:

فاز سوم بوستان امام علی (ع) ۶۵ درصد رشد فیزیکی دارد

سرپرست منطقه ۲ شهرداری قزوین گفت: فاز سوم بوستان امام علی (ع) ۶۵ درصد رشد فیزیکی دارد و امیدواریم در آینده نزدیک به بهره برداری برسد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، بهرامی با اشاره به این خبر اظهار کرد: منطقه ۲ شهرداری قزوین در سال ۹۹ تمرکز زیادی را برای اجرای پروژه های عمرانی خود داشته که خوشبختانه تا حدود زیادی هم موفق شده است.


وی افزود: یکی از مهم ترین این پروژه ها فاز سوم بوستان امام علی (ع) که در نزدیکی شهرک عارف ناحیه آزادگان این منطقه در حال انجام است و می تواند فضای زیبایی را برای این منطقه از شهر به وجود بیاورد.


این مسوول گفت: این بوستان در مساحت  ۲ و نیم هکتار در حال احداث است و فاز نخست و دوم  آن در سال گذشته و اوایل امسال به بهره‌برداری رسید.


بهرامی اضافه کرد: متاسفانه در حال حاضر در زمینه اعتبارات این پروژه با مشکلاتی رو به رو هستیم و این پروژه به لحاظ مالی تنها ۲۵ درصد رشد کرده که امیدواریم با تامین اعتبارات لازم این مشکل هم برطرف شود.


سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین اظهار کرد: این منطقه علاوه بر پروژه فاز سوم بوستان امام علی (ع) پروژه های مهم دیگری مانند خانه تئاتر قزوین، سوله ورزشی شرق شهید باهنر، مجموعه ورزشی شقایق ۲ و غیره را در دست احداث دارد.


منطقه ۲ شهرداری قزوین یکی از مناطق سه گانه شهرداری قزوین است.این منطقه دارای ۲ ناحیه شهری آزادگان و شهیدبابایی است.

تصاویر مرتبط