یکشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۲

بهرامی:

پروژه فرهنگسرای هادی آباد 25 درصد رشد فیزیکی دارد

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین گفت: پروژه فرهنگسرای هادی آباد منطقه دو شهرداری قزوین تا به امروز 25 درصد رشد فیزیکی دارد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، بهرامی با اشاره به این خبراظهارکرد: این منطقه برای سال 1400 برنامه ریزی گسترده ای را انجام داده و یکی از مهم ترین برنامه ها خود را در زمنیه تکمیل پروژه های عمرانی تعریف کرده است.

وی افزود: در حال حاضر منطقه دو شهرداری قزوین پروژه های مختلفی را در محدوده های مختلف این منطقه تعریف کرده و سعی کرده با نگاه توسعه پایدار به این موضوع نگاه کند.

این مسوول گفت: پروژه های عمرانی مختلفی از جمله سوله ورزشی شرق بلوار باهنر، مجموعه ورزشی شقایق 2، پروژه خانه تئاتر قزوین و غیره از جمله مهم ترین پروژه هایی است که در حال حاضر در این منطقه جریان دارد.

بهرامی اضافه کرد: برای تکمیل این پروژه ها مذاکرات لازم جهت تخصیص اعتبار انجام شده و امسال این منطقه اعتبارات خوبی را از شورای اسلامی شهر قزوین دریافت کرده است.

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین اظهار داشت: یکی از مهم ترین این پروژه ها، پروژه فرهگنسرای هادی آباد است که تا به امروز 25 درصد رشد داشته و با سرعت خوبی در حال انجام است.

 

پایان پیام.

تصاویر مرتبط