سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۵/۰۱

داودی:

اعلام امادگی شورا و شهرداری در نصب و راه اندازی پل عابر پیاده در شهرک دانش

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی در جلسه علنی صحن شورا که با دستور کار گزارش عملکرد سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قزوین برگزار شد اظهار کرد:

با توجه به اتفاقات ناگوار برای شهروندان شهرک دانش به دلیل عبور از عرض جاده و نبود پل عابر پیاده شورا و شهرداری قزوین اماده همکاری با راه و شهرسازی درخصوص راه اندازی پل عابر پیاده می باشد.

وی تاکید کرد: بدلیل اینکه مجوز باید از سوی راه و شهرسازی صورت گیرد می توان تفاهم نامه ای تنظیم کرد با همکاری شهرداری دراین منطقه پل عابر نصب شود.

داودی در بخش دیگری از جلسه با بیان اینکه در بلوار نوروزیان سرعت خودروها بسیار بالاست تاکید کرد: به دلیل عرض زیاد خیابان و سرعت بالای خودرو ایجاد جان پناه و یامیانگاه اقدام خوبی است ومی تواند ایمنی عابران را افزایش دهد.

وی در خصوص نصب پل عابر پیاده در محدوده کانون معلولان توانا گفت: بهتراست جانمایی این پل با وجود یک پل در این محدوده دوباره در کمیته فنی بررسی شود.

رییس پارلمان محلی قزوین در ابتدای این جلسه با اشاره به عیادت از مدیر دهکده طبیعت که بر اثر حمله شیر در بیمارستان بستری بود خاطرنشان کرد:

بدلیل جراحاتی که در اثرحمله شیر برای اقای نوری رخ داده لازم است تا مداوای ایشان پیگیری شود.

داودی ادامه داد: ضرورت دارد تا مسایل ایمنی و حفاظتی در این دهکده مورد توجه قرار گیرد چرا که قطعا اگر برای هر شهروندی اتفاقی بیفتد به لحاظ قانونی به مشکل خواهیم خورد.

وی تاکید کرد: به مدیریت بوستان باراجین تذکر داده ایم که به دلیل درنده و وحشی بودن اکثرحیوانات دهکده طبیعت موارد ایمنی و حفاظتی بررسی و بروز رسانی شوند.

تصاویر مرتبط