سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۷/۲۰

کاظمی:

ضرورت تعادل بخشی بین منابع و مصارف در شهرداری قزوین

نواندیشی در طراحی پروژه ها و مدیریت هزینه در شهرداری قزوین یک ضرورت است


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سید مهدی کاظمی سرپرست شهرداری قزوین که در جلسه علنی شورای اسلامی شهر حضور یافته بود طی سخنانی بابیان این مطلب اظهار کرد: در راستای مدیریت هزینه در شهرداری باید به دنبال نواندیشی در طراحی پروژه ها باشیم به طوری که طرحهایی که اصالت ندارند و پر هزینه هستند نباید اجرایی شود.

وی افزود: به اعتقاد بنده بایستی بین منابع و مصارف تعادل ایجاد شود و در فصل بودجه بندی نیز این موضوع توجه قرار گرفته و طرح ها بر اساس نیاز تعریف شود.

به گفته کاظمی، لازم است تا در مبادی هزینه ها کاهش یابد و از طرف دیگر صرف هزینه ها درست، منطقی و عادلانه در سطح شهر صورت گیرد.

سرپرست شهرداری قزوین در ادامه در خصوص موضوع مناقصه رفت و روب شهری در ایستگاههای سازمان مدیریت پسماند گفت: طبق قوانین می‌توان تا ۲۵ درصد در قراردادها کاهش و یا افزایش اعمال کرد و همچنین رقم صرفه جویی را حدود ۱۰میلیارد تومان در نظر گرفت.

وی همچنین در خصوص پیشنهاد اعضای شورا مبنی بر انتخاب یک ایستگاه و شروع کار توسط خود شهرداری قزوین برای موضوع رفت و روب گفت: می توان به صورت آزمایشی این کار را شروع کرده و اگر شاهد هزینه های گزاف شدیم عقب نشینی کنیم.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط