سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۷/۲۰

تقوی:

پاکبانان نمونه محلات انتخاب و به شهروندان معرفی شوند/ ضرورت فعال شدن نظام ارزشیابی

به منظور تقدیر از زحمات پاکبانان پیشنهاد می شود تا پاکبانان نمونه محلات انتخاب و معرفی شوند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ مهری السادات تقوی رییس کمیسیون شهرسازی، املاک و حقوقی شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزارشد ،طی سخنانی اظهار کرد: بایستی نظام ارزشیابی فعال تر شده و حتی پیمانکاران شهرداری نیز رده بندی و ارزشیابی شوند.

وی افزود: انتخاب پیمانکاران در حوزه پسماند می تواند براساس رضایت مندی شهروندان و بازخوردهای آنان از وضعیت تمیزی محلات، نظارت و ارزشیابی شورای اسلامی شهر قزوین صورت گیرد.

تقوی در ادامه در خصوص موضوع مناقصه رفت و روب شهری در ایستگاههای سازمان پسماند گفت: باید به وضعیت نیروی انسانی و دستمزد آنان در قراردادهای پیمانکاران توجه شود.

وی همچنین خواستار انتخاب پاکبان نمونه در محلات شهرقزوین شد.

این عضو پارلمان محلی قزوین در بخش دیگری از جلسه به لوایح ملکی که در کمیسیون شهرسازی املاک و حقوقی بررسی شد پرداخت و به لایحه واگذاری مالکیت عرصه و اعیان مغازه های بازار مبل واقع در خیابان شهید بابایی اشاره کرد و گفت: با توجه به بازدید انجام شده از محل، موضوع در کمیسیون بررسی و مقرر شد پس ارزیابی هیات سه نفره کارشناسی ، در مورد واگذاری و یا عدم واگذاری مغازه های بازار روز بحث و گفتگو شود.

مهری السادات تقوی همچنین در این جلسه به قرائت مغایرتهای اعلامی مصوبات شورا از سوی هیات تطبیق شهرستان قزوین پرداخت تا درصحن علنی شورا در مورد آنها تصمیم گیری شود.

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط