چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۲۱

صالحی:

فاز نخست بوستان دباغان به بهره برداری رسید

فاز اول بوستان دباغان شهر قزوین روز چهارشنبه به منظور توسعه فضای سبز و افزایش سرانه پارکی در جنوب شهر افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین،فرج الله فصیحی رامندی رئیس و فاطمه اشدری، حسین صلح جو،علی فرمانی، قاسم الهیاری و ولی چگینی اعضای شورای اسلامی شهر قزوین و سید مهدی کاظمی سرپرست شهرداری قزوین در مراسم افتتاح این طرح حضور داشتند. 

سرپرست سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قزوین در آیین افتتاح این طرح، گفت: این بوستان جیبی دارای مساحتی بالغ بر یک هکتار بوده و با کمترین هزینه ممکن ساخته شده است.

محمد صالح صالحی افزود: این بوستان، به صورت موقتی در این محله ایجاد شده است و اکثر گونه های گیاهی کاشته شده در آن، قابلیت انتقال دارند.

وی همچنین گفت: این بوستان طی ۲۲ روز با مشارکت شهرداری منطقه یک به بهره برداری رسیده و مشارکت شهروندان در این پروژه بسیار پر رنگ بوده است. 

صالحی با بیان اینکه در منطقه یک شهرداری و محلات جنوب شهر، سرانه فضای سبز بسیار پایین است، تصریح کرد: اولویت سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قزوین، تامین و استانداردسازی حد فضای سبز در محلات کمتر توسعه یافته و جنوب شهر است و در این مسیر از ظرفیت های موجود حداکثر بهره برداری را خواهد کرد.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط