حال و هوای قزوین، کربلایی شد

با فرا رسیدن ماه محرم، شهر قزوین همچون سال‌های گذشته سیاه‌پوش شده و عاشقان امام حسین (ع) با سیاه پوشی، آماده سازی هیات و برپایی دسته‌های عزا به عزاداری می‌پردازند.

آمادگی کامل شهرداری قزوین در اجرای برنامه های دهه اول محرم

جلسه کمیسیون فرهنگی،اجتماعی، ورزشی، بانوان و امور خانواده شورای اسلامی شهر قزوین با دستور کار بررسی اقدامات ستاد محرم در سازمانهای شهرداری قزوین برگزار شد.

مدیریت شهری آماده استقبال از محرم/مادحین در سخنرانی ها به موضوع عفاف و حجاب بپردازند

ایام عزاداری ماه محرم فرصتی مناسب برای احیای امر به معروف و نهی از منکر و موضوع عفاف و حجاب است و بایستی مادحین و سخنرانان در هیاتها و دستجات عزاداری در این راستا اقدامات فرهنگی مناسبی داشته باشند‌.

راه اندازی بازار همگانی خرید و فروش خودرو در قزوین

درجلسه کمیسیون خدمات شهری نظارت و شورایاری شورای اسلامی شهر قزوین، اعضای این کمیسیون‌ ضمن بررسی لوایح شهرداری قزوین با لایحه راه اندازی بازار همگانی خرید و فروش خودرو در شهر قزوین موافقت نمودند.

ممانعت از اجرای پروژه های شهری هنر نیست / هنر در هماهنگی، همکاری و تعامل است

توسعه شهری در گرو همکاری و تعاملات بیشتر مسؤلین استانی و شهری می باشد، بر این اساس اظهار نظر پیرامون ممانعت از اجرای پروژه های شهری و موضع گیری در این خصوص خوشایند نیست و هنر در هماهنگی، همکاری و...

ایجاد مراکز تره‌بار محلی با سازه موقت در قزوین

اعضای شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا ضمن بررسی لوایح و نامه های واصله از سوی شهرداری قزوین با سه لایحه موافقت نمودند.

شهرداری بر اساس مطالبه مردم و وظایف قانونی خود با هرگونه بی نظمی در اثر ایجاد سد معبر مقابله کند

رییس کمیسیون خدمات شهری شورا ضمن ابراز گلایه از اینکه موضوع مقابله با سد معبر در شهرداری قزوین جدی گرفته نمی شود، بر ضرورت توجه و در اولویت قرار گرفتن این مهم تاکید نمود.

لزوم ابلاغ کتبی مصوبات کمیسیون املاک به ذینفعان پرونده ها

جلسه کمیسیون املاک شورای اسلامی شهر قزوین با دستور کار بررسی لوایح مربوطه در تالار مردم شورا تشکیل جلسه داد.

تعیین تکلیف واگذاری شرکت پاکسار به سرمایه گذار

جلسه کمیسیون مالی، برنامه ریزی و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر قزوین با دستور کار بررسی لوایح و نامه های واصله از شهرداری قزوین برگزار شد.

تسریع در روند اجرای پروژه ها در گرو هم افزایی مدیران شهری و استانی است

اگر زحمات و تلاشهای مدیریت شهری در بستر هماهنگی با نهاد های ذیربط انجام شود، طعم شیرین نتیجه بخشی پروژه ها که از شروع کار مهم تراست، را شهروندان زودتر خواهند چشید.

تصویب 6 لایحه در صحن علنی شورای اسلامی شهر قزوین

اعضای شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا ضمن بررسی لوایح و نامه های واصله از سوی شهرداری قزوین با تصویب شش لایحه موافقت نمودند.

لزوم پیگیری و تشکیل شعب ویژه کمیسیون ماده صد در دستگاه قضایی

رییس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر قزوین ضمن ارایه گزارش حضور خود در اولین نشست تخصصی روسای کمیسیونهای حقوقی شوراهای اسلامی و مدیران حقوقی شهرداری های مراکز استانهای کشور برضرورت اجرایی شدن...

متن کامل نطق پیش از دستور فاطمه اشدری نایب رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهرقزوین

$titr.getData()   تجربه نشان داده اختصاص هدفمند بودجه و اعتبار به مباحث مرتبط با مقوله فرهنگ سازی، آگاهی بخشی و ارتقاء سطح دانش و بینش مخاطبان، هیچگاه هزینه نبوده و نوعی...

مروری بر عملکرد اعضای شورای اسلامی شهر قزوین در هفته ای که گذشت

منتخبین مردم در پارلمان محلی قزوین، هفته گذشته را با برپایی یک جلسه علنی در تالار مردم، حضور در مناطق سه گانه شهرداری و دیدار با مراجعین این مناطق، برگزاری نشست های مختلف در قالب کمیسیون های تخصصی...

ضرورت اخذ مجوز از شورا در مزایده های بیش از 500 میلیون تومان

سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین از تهیه طرح اعضای شورا پیرامون اخذ مجوز شهرداری از شورای اسلامی شهر قزوین مبنی بر هرگونه برگزاری مزایده و مناقصه و تهاتر با رقم بیشتر از 500 میلیون تومان خبر داد.

ضرورت لزوم حسابرسی همزمان و به روز در شهرداری قزوین

کمیسیون مالی،برنامه ریزی و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر قزوین با دستور کار بررسی لوایح مربوطه از جمله گزارش حسابرسی برخی سازمانهای شهرداری قزوین و اتخاذ تصمیم در خصوص تعیین نرخ کرایه سرویس دانش...

حمایت از هیاتهای مذهبی در ایام محرم بر اساس ظرفیتها و نوع فعالیت صورت گیرد

کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، بانوان و امور خانواده شورای اسلامی شهر قزوین، بررسی برنامه های مناسبتی سازمان های مرتبط شهرداری در آستانه ماه محرم را در دستور کار خود قرار داد.

مساعدت و مشارکت شهرداری قزوین در چاپ کتابهای حوزه ایثار و شهادت

اعضای شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا ضمن بررسی لوایح و نامه های واصله از سوی شهرداری قزوین با تصویب دو لایحه موافقت نمودند.

لزوم ارتباط و تعاملات دو سویه بیشتر مدیریت شهری و اداره آبفای قزوین

کمیسیون تلفیق خدمات شهری و مالی شورای اسلامی شهر قزوین به ریاست علی فرمانی و با دستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین تشکیل جلسه داد.